| georgenumefals a întrebat:

Daca o fata iti trimite poze nud. e destul de clar ca fata isi doreste o relatie cu tine? Ca asta nu prea e ce faci cu oricine .....Raspunsuri si opinii serioasa va rog. incerc sa demonstrez un punct de vedere.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu prea are minte fata. Mai ieri se văita o tipa pe aici, ca la fel a trimis poze nud unuia si ăla o ameninta ca le posteaza pe Facebook daca nu ii cade la asternut. Spui ca se cunosc de 10 ani si abia acum crezi ca fata si-ar dori o relatie? O fata serioasa discuta intre patru ochi, cu el, problema asta. Nu trimite poze nud. Posibil a trimis si altora, că nu prea se rusineaza.
Ceva e cusut cu ață albă.

| mentholinks a răspuns:

E disperata chiar.

| PersonajFictiv a răspuns:

Dupa 10 ani trimite poze nud thinking
A trimis asa deodata, zi cum a fost, sau a intrebat "vrei sa imi spui si mie cum ti se par tatele mele? micm, medii, mari? ".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti i-a 10 ani sa primesti poze nud, nu stiu cat timp iti i-a sa te pui intr-o relatie si sa faceti sex laughing e pierduta de mult fata, daca chiar sunteti asa apropiati o poti chema la tine acasa, isi da seama clar despre ce e vorba, si vorbiti intre voi poate ea chiar vrea o relatie cu tine dar nu ai de unde sa stii, nudurile nu inseamna nimic, poate chiar in momentul cand a trimis tie poze nud se imbraca sa iasa in oras cu prietenul ei rolling on the floor
Ca de alta ce faci cu pozele alea nud, ti-o freci la rece?

| teo530 a răspuns:

Poate nu e bine sa te bagi într-o relație așa dar cred că aproape oricine (și eu) ar trimite înapoi poze cu el nud. Apoi daca e bine va veti intalnisi daca chiar va potriviți.Succes și sper să-ți meargă bine?

| georgenumefals explică (pentru teo530):

Mersi frumos de raspuns chiar apreciez. baiatul si fata se cunosc de aproape 10 ani. asta e ceva nou de curand. in acest caz care ar fi opinia ta?

| teo530 a răspuns (pentru georgenumefals):

Wow! 10 ani! Se cunosc de mult timp, am crezut că întrebi pentru tine.In acest caz să știi că este de încredere și nu mi-aș face nicio problemă în privința asta, as știi și ce ii place cum și sa mă comport cu ea.Sigur as trimite și eu poze și aș începe o relație cu ea.Noroc pentru cine întrebi?

Răspuns utilizator avertizat
| Rux2000 a răspuns:

Mai eu spun ca daca ti-a trimis ţie cu siguranţă a trimis si la altul. Aşteaptă sj nu te grabi lasa totul sa se întâmple de la sine sa va cunoaşteţi mai bine si atunci îţi vei da seama. Eu una nici prietenului mei cu care sunt de 2 ani nj aş trimite poze nud dar fiecare fata are gandirea diferita. Mult succes