| anonim_4396 a întrebat:

Daca o persoana nu iti acorda suficenta importanta dar in schimb aspira la atentia ta, ce este de facut?

Răspuns Câştigător
| Bruno92 a răspuns:

Acel băiat tare mi că mai are încă una, doua fete pe lângă tine.e un semn clar că nu are nici un sentiment pentru tine că dacă ar avea s-ar fi văzut

Răspuns Apreciat de Editori
| Dyagymmieredulce90 a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti exprimi dorintele printr-o discutie deschisa cu partenerul tau. Este foarte important ca intr-o relatie, sa intelegem nevoile partenerului, si invers. Daca oferim intelegere, dragoste si afectiune, dar noi nu primim acelasi lucru in schimb, este cazul sa ne conformam propriilor asteprari langa o alta persoana!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa o arunci la cosul de reciclare

| Mosotti a răspuns:

Pai nu e logic? Nu ai treaba cu acea persoana.

| Andreeush a răspuns:

Nimic, ignori acea persoană și gata.

| Serghei1722 a răspuns:

Cum adică nu-ți oferă importanta?