| ionutchiriac222 a întrebat:

Dacă o să fiu întrebat vreodată dacă îmi place de fata de care îmi place (ex: prietena ei cea mai bună), atunci cum ar trebui să răspund? Dacă își dă seama că o plac, atunci o să pună întrebarea asta, deci să mă aștept sau nu?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Nu e normal sa te intrebe asa ceva. Si daca intreaba eviti intrebarea schimband subiectul.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa-i spui adevarul: "da, imi place de fata aia!".

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. cum ar trebui să răspund? Nu ar trebui. Așa cum decizi, așa faci, nu - cum ar trebui. 2. Nu tot aștepta cai verzi pe pereți.