| corinaelenuta5 a întrebat:

Daca plac un baiat si cineva i a spus ca il plac si ca vreau sa ne cunoastem si el a spus ca nu desi imi zambeste tot timpul si se uita la mine ce sa fac?

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sa il ignori. Daca te place va veni el la tine, daca nu si nu il vei lasa in pace vei parea disperata...

| m1dn1gh7 a răspuns:

Nu mai umbla după el. Vrea doar atenţie. Ignoră-l, lasă-l să vină el la tine, că pană la urmă baieţii vin la fete, nu invers. Dacă vine la tine, ignoră-l şi atunci. Ai şi tu '' orgoliu feminin ''. Pană te convingi că merită ceva serios. Dacă mai umblii după el, te va crede disperată, iar atunci ia-şi rămas bun de la el.
Sănătate!

| iuly92 a răspuns:

E un zambet ironic... Ofera-i indiferenta! Poate se crede prea important deoarece tu i-ai spus ca-l placi (sunt si asftel de persoane).