| Sclipiciii a întrebat:

Daca placi un baiat cum sa faci ca sa te placa si el?

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Iesi in evidenta fata de celelalte fet.vb cu el, razi l glumele lui sau spune si tuh glume. impreienestete cu pr lui.stai aproape de el. cheama-l pe afara.vb cu el p messhappyZAMBESTEI

7 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Asta numai Dumnezeu poate sa faca

| NoNameJunior a răspuns:

Intai trebuie sa te cunoasca. dupa daca iti face ochi dulci si este amabil cu tine este ok.si te mai dai tu la el de exemplu:te prefaci ca ti-a cazut un anumit obiect pe care il tii in mana iar el poate te va ajuta sa il ridici.iar ultima data, ii spui ce simti si afli si ce crede el despre tine.

| Plague a răspuns:

Nu ai cum...ii zici ce simti si speri ca o sa te placa si el. Dar asta inseamna ca trebuie sa te cunoasca, nu ascunzi lucruri de el, cel putin nu lucruri importante. Bafta

| RoxXxiIi a răspuns:

Nai cum sa-l faci sa te placa daca nu te place. straight face

| Alexandra_6570 a răspuns:

Pai prima data fa cunostinta cu el si vezi daca va intelegeti bine, iar dupa aceea sa va cunoasteti mai bine si poate poate o sa ii placa de tine.(funda)

| anonim22051 a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa ii spui apropo cum il cheama

| anonim22051 a răspuns:

Ii spui pur si speri ca va simti la fel(cum il cheama de curiozitate)