| cinevainpanamea a întrebat:

Daca stau la capatul lui 368 (valea oltului) cum pot ajunge la liceul Grigore Moisil?

ok stiu sa ajung cu masina pana la drumul taberei 34 dar de acolo ce fac? merg printre blocuri?

multumesc :*

(sunt din Bucuresti)

Răspuns Câştigător
| lucianpasserby a răspuns:

Cobori in statie la 34 si traversezi, apoi o sa vezi un magazin de incaltzaminte/haine, treci pe langa el si dai de o florarielaughing, treci si te aia si te duci printre blocuri (sunt niste trepte acolo)... o sa vezi un xerox, treci si de ala si ajungi la o poteca (care trece pe langa un mic parculetz ingradit). treci si de alalaughing, apoi ajungi intr-o mica intersectie si o tii tot inainte (in fata ar trebui sa ai o policlinica), mergi tot inainte... e o poteca care are gard viu si de-o parte si de cealalta.si ajungi intr-un parculetz mic, o tai direct prin parculetzul ala si ajungi la o strada, faci la dreapta si vezi liceul (e portocaliu si destul de mare); vezi sa nu il confunzi cu o gradinita care e vizavilaughing sporbig grin boboaca?smug

2 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Uita-te pe net pe google heart, dar cel mai indicat e google mapshappy sper ca te-am ajutathappy app.bafta la liceu:*

| pwp a răspuns:

Scz.nu sunt din bucuresti!