| anonim_4396 a întrebat:

Daca tatal mamei mele este rus ( sau era, ca a murit) iar sotia lui este romanca, eu cum vin? corcitura? adica mama este jumate romanca jumate rusoaica.

Răspuns Câştigător
| Dilavia a răspuns:

Maicata este mulatra atunci cand o femeie sa zicem romanca se casatoreste cu un rus, arab, german, francez, negru, etc... atunci copilul lor este mulatru si nu esti corcitura si un sfert rusoaica si trei sferturi romanca deci tot mulatra! si nu iti mai zice corcitura, corcitura se zice la caini, cand fac copil 2 caini de rase diferite iese corcitura! dar la om se zice mulatru!

| evenso a răspuns (pentru Dilavia):

O persoana mulatra ( din cuvantul francez mulâtre ) inseamna ca este nascut dintr-un barbat alb si o femeie neagra sau dintr-un barbat negru si o femeie alba.

Corcituri sunt numiti doar animalele.

On topic: Daca mama ta s-a casatorit cu un roman atunci 75 % esti roman.

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

La cât de corciţi suntem cu toţii, nimeni nu e 100% de vreun fel.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești două nații.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| Liviu a răspuns:

Capu sus, nu conteaza ce esti, conteaza sa fi om, cine e de acord cu mine }{?

| mona a răspuns:

Esti corcitura dar mai mult tragi spre romanca

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

DA, daca asta vrei sa auzi.

| 8mariastar a răspuns:

Nu esti corcitura esti la fel ca mama ta 50% romanca si 50% rusoaica

| Dilavia a răspuns (pentru 8mariastar):

Nu are cum sa fie ca maicasa pentru ca maicasa este facuta dintr-un rus 100% si o romanca 100% maicasa a iesit 50% rusoaica, 50% romanca insa daca maicasa s-a casatorit tot cu un roman se injumatateste 50% si devine 25% rusoaica si 75% romanca ceea ce dovedeste ca e mulatra!

| danielcoman32 a răspuns:

O intreaga America, SUA, este un conglomerat de etnii.Nimeni nu isi pune problema asa ca tine.Ce iti pasa ce esti, daca esti om corect si de omenie?

| Turok90 a răspuns:

Esti româncă. Ce contează ce a fost bunicul tău? Important e ce e mama si tatăl tău. Iar că mama ta e pe jumătate rusoaica, să zic asa, nu afectează asa mult nationalitatea ta. Strict părerea mea.

| MARgOSHA a răspuns:

Depinde...cui mai tare ii semeni

| NuStiuDeCe a răspuns:

Evident ca esti corcitura, esti 25% rus si 75% roman, si nu imi pot da seama ce conteaza daca a murit sau nu bunicutau....asta nici nu avea rost sa o scriihappy evreule happy

| danielcoman32 a răspuns (pentru NuStiuDeCe):

Si daca e evreu, ce are? este acesta un site antisemit? esti nazist sau fascist?

| NuStiuDeCe a răspuns (pentru danielcoman32):

laughing am vrut sa fac o gluma... cum sa fie evreu daca e un sfer rusoaica si 3 sferturi romanca? laughing) africanule :p

| danielcoman32 a răspuns (pentru NuStiuDeCe):

In israel, traiesc foarte multi rusi-evrei, fugiti de pe vremea pogromului, sau de comunism

| NuStiuDeCe a răspuns (pentru danielcoman32):

Stiu happy am fost pe acolo

| xXRyuXx a răspuns:

"corcitura">? e prea aspru... esti de 2 natii dar din cate vad eu esti mai mult romanca...