| Jakab_Claudia_1987 a întrebat:

Dacă un baiat se înroșește deși neaga ca ma place și da semne cum ca mar plăcea înseamnă ca mă place?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Te place. Neaga probabil pentru ca este timid.
Daca chiar nu te place, se simte inferior fata de tine, te vede atit de frumoasa, atit de perfecta, incit ii esti intangibila. Nu poate sa creada ca e posibil sa fie ceva intre voi, si de aceea pentru el esti un vis de neatins. Coboara la el si arata-i ca esti si tu un simplu om ca si el, ca esti dispusa si poti sa faci ca visul lui sa devina realitate, ca sa il poti face sa se urce la tine. Asta daca si tie iti place de el.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este foarte timid sa-ti spuna direct.

| octav005 a răspuns:

Inseamna ca este o persoana mai timida. mai retrasa

| Jakab_Claudia_1987 explică (pentru octav005):

Da și mă place?

| octav005 a răspuns (pentru Jakab_Claudia_1987):

Da, normal

| RAY a răspuns (pentru Jakab_Claudia_1987):

Anuntal ca te-a lasat gravida sa treaca timiditatea, ce varste aveti?

| Jakab_Claudia_1987 explică (pentru RAY):

Amândoi 13 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,iti spun eu, e propria experienta.

| dolceromania a răspuns:

Nu neapărat poate e timid, dar tie dacă ați place de el ia tu inițiativa.

| forlucky a răspuns:

Nu te place si se intimideaza in preajma ta ori te place si nustie cum sa-ti spuna