| UserName250000 a întrebat:

Daca va intrebati de ce nu am mai postat de ceva timp intrebari TPU legate de familie, ei bine dintr-o data parintii, bunicii si toata familia mea s-au linistit. Ultima cearta mare a fost pe 1 septembrie, dar dintr-o data s-au linistit lucrurile si chiar daca mi s-a intamplat sa iau o nota de 4 din greseala (la fizica), din contra m-au incurajat sa invat mai mult ci nu m-au pedepsit. Imi ziceti si mie explicatia cum s-a facut dintr-o data liniste?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

A plecat demonii în altă parte.

| Werrich a răspuns:

Familia ta are probleme mari importante decât notele tale.

| Panamax a răspuns:

Stai linistit ca nu este nimeni interesat de problemele tale.

| AliGab a răspuns:

Zi bogdaproste si bucura-te de liniste cat inca mai este, ca maine nu se stie