| anonim_4396 a întrebat:

De ce, când îi ziceam partenerului meu că sunt supărată sau nervoasă, el ori îmi zicea că vorbim mai târziu și se ducea să doarmă sau să stea cu prietenii ori îmi zicea că motivul pentru care sunt eu supărată e unul banal?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei cand femeile sunt nervoase, e bine sa le lasi sa se calmeze. Asta a facut si el.
Bravo lui!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu il intrebi pe el? Oamenii sunt atit de diferiti cum crezi ca poate cineva de pe TPU sa stie motivele daca tu care il cunosti si stai cu el in casă nu sti, ce varsta ai?

| DeMicUnCălător a răspuns:

Bărbartul e construit să fie mai rațional, femeia este mai emoțională. Impreună faceți o echipă și familie puternică decăt separați.
Cănd ești nervoasă el știe cu nu puteți raționa. și preferă să bage sub preș nervii tăi. Lucru care nu-i chiar cel mai potrivit, dar așa e el și mulții alți bărbați.
Incearcă să te cunoști mai bine. pe tine insuți. Nu pe el.
Tu poți controla un singur om pe pămăntul ăsta. Pe tine

| Florian80 a răspuns:

Fa sex cat mai des si toate se rezolva!

| Utilizatoare123 a răspuns:

Pentru ca nu ii pasa de tine. Sau nu va potriviti. Mi se pare evident.

Răspuns utilizator avertizat