| lovejichu a întrebat:

De ce credeti ca iubitul meu tot acceseaza site-uri de dating daca sustine ca ma iubeste si ca vrea sa imbatranim impreuna?
L-am prins ca tot umbla pe Tinder si imi zicea ca si-a facut cont aiurea atunci cand ne-am certat dar l-a sters si ca nu a facut nimic si de astea dar stiu ca a mintit.
Iar ieri am vazut ca a trecut de la Tinder la Flirt.
Ce ma deranjeaza e ca niciodata nu aflu de fapt ce vorbeste el acolo pentru ca nu-i stiu contul si sunt foarte curioasa

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna,
Vad ca-i cam place viata laughing
Acum ce crezi ca ar putea sa caute acolo?
Poate are acasa anumite lipsuri care il dermina sa faca asta.
Si barbatii si femeile ajung sa insele dintr-un motiv.
Si cand sunt, parteneru e cum e, la ei nu reflecteaza deloc.

| AdelinaC a răspuns:

Simplu: pentru ca nu te iubeste. Relatia asta nu e de viitor

| Freya1 a răspuns:

El vrea aventuri si sa experiemteze.Clar nu te iubeste si cauta altceva mai bun sau pentru sex dar pana atunci te tine pe tine ca esti ceva sigur.
Imi pare rau daca nu vezi asta, dar pe deoparte meriti daca nu te implici si nu sti sa pui picioru in prag sau sa pleci.

| PersonajFictiv a răspuns:

Pai o sa imbatraniti, daca tu mori prima trebuie sa aiba o alta gagica dupa ce mori, inainte sa mori el nu te inseala, doar...asa a zis.

| MGEORGESCU a răspuns:

Tu de fapt ar trebui sa te preocupi in special de motivul pentru care si-a creat acest cont din,, greseala", sa-ti pui intrebarea ce-i lipseste din relatia cu tine de a apelat la aceasta varianta. Ce vorbeste acolo cred ca e destul de clar, pentru ca subiectul respectivului site e destul de clar si unul si acelasi pentru toata lumea, poti fii sigura ca nu vorbeste cu vreo fata despre cum ar putea sa te surprinda placut pe tine, hai sa fim realiste, zic. Eu zic sa faci o analiza la rece a relatiei voastre si sa inclini balanta echitabil, sa nu ai tendinta sa o masluiesti in favoarea ta, incearca de asemenea sa vorbesti cu el cat se poate de serios pe acest subiect si daca nu esti multumita de raspunsuruile lui, de atitudinea pe care o abordeaza referitoare la acest aspect sau altele puse in discutie de tine, eu as zice sa te mai gandesti, esti pregatita sa fii inselata? Succes!

| eugeniu2020 a răspuns:

Pai si care e problema? voi nu aveti incredere unul in celalalt, la orice cearta va gasiti deja relatii virtuale, sunteti mici si prosti!