| anonim_4396 a întrebat:

De ce imediat după o despartire, băieții vor sa se cupleze cu o alta fata, nu contează cu cine?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa se simta bine

| darrio2007 a răspuns:

Nu generaliza. Multi suferă după fosta.

| RAY a răspuns:

Vor sa demonstreze ca sunt psihopați, dar in realitate multi baga alcooul sau ajung in depresie, multi se si sinucid, vor sa arate ca nu sunt slabi iar.prostia asta duce la frustrări, ca asa suntem crescuti, barbati sa fie psihopați

| Drimmero a răspuns:

Si fetele pot trece usor peste o despartire, nu prea tine de sex asta, ci de persoana in sine. Daca te desparti nu inseamna ca acolo e capat de drum si nu mai poti sa-ti refaci viata dar totusi mi se pare putin cam dubios sa se intample imediat dupa despartire, inseamna ca persoana aia nu prea a tinut la tine si cauta inca din timpul relatiei sa te indeparteze, isi facea terenul sau mai e o varianta, persoana aia e dependenta emotional de relatii si nu vrea sa stea pe bara, dar de obicei astia din categoria a 2-a sunt foarte praf emotional, te iau ca tampon sa acopere ''golul''.

| Werrich a răspuns:

Pentru ca sunt slabi si au nevoie de sex.

| wildthing a răspuns:

Cine a stabilit asta? Depinde de cat de mult a iubit-o...si apoi mai e si vorba aia veche: "cui pe cui se scoate".winking

| alexalx1234 a răspuns:

În primul rând de ce ne bagi pe toți în aceeași oală? Așa pot spune și eu că sunteți toate c***e în limbă după bani, dar știu că nu sunteți toate așa. Băieții la care te referi sunt smecherași de cartier care vor fete doar pentru sex.

| DarthNiger a răspuns:

Baietii in general trec mai usor peste o despartire decat fetele insa asta nu inseamna ca unele fete nu se cupleaza imediat dupa ce se despart.
Totul tine de o persoana la alta.

| RAY a răspuns (pentru DarthNiger):

Nu e adv, suferinta unui barbat e mult mai putetnica, dar noi nu putem sa aratam asta nimanui, voi jale 2 saptamani si cu altul

| DarthNiger a răspuns (pentru RAY):

Ce voi jale ma? eu sunt barbat nu femeie.

| geoconda a răspuns (pentru RAY):

2 saptamani? Dar de 4 ani ce zici?

| RAY a răspuns (pentru geoconda):

Povești

| nicunicu3 a răspuns:

Ca sa te intorci la ei si sa vezi cat de usor poate sa te schimbe ca pe o soseta, fiindca nimeni nu sta sa isi piarda timpul cu cineva pe care la vrut.Deci mai multe oportunitati cum aveti si voi fetele si alegi de acolo orice.