| DeutzaMyky a întrebat:

De ce nu merge sa trimit mesaje pe TPU? Mereu imi apare ca "statutul de junior nu permite transmiterea acestui mesaj". Cum pot face sa pot trimite si eu >mesaje?:"

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai doua solutii: 1.Sa ajungi utilizator senior(10 zile de activitate pe TPU si 100 de raspunsuri). 2.Sa soliciti utilizatorului caruia vrei sa-i trimiti mesajul sa seteze ca sa primeasca mesaje de la toti, exista aceasta optiune si eu am aceasta setare. Succes si numai bine!

| YuLiAnDrEeA a răspuns:

Nici eu nu pot, trebuie sa fim membrii seniori, si pentru asta trebuie sa ai mini 10 zile de cand ai cont si minim 100 de raspunsuri