| RoxGn99 a întrebat:

De ce prietenul meu e indiferent și vorbește rece? Câteodată vorbeste foarte frumos dar câteodată numai așa de dragul de a vorbi, menționez ca avem o relație la distanta nu ne am văzut de 5 luni și nu ne vedem pana la vara! Ar trebui sa continui? Avem planuri pentru la anul? Cum sa rezist indiferentei lui?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori are probleme si poate l-ai putea ajuta daca ati vorbi, ori e un egoistoarogant si batut in cap.Adica acel om caruia ar trebui sa i se interzica sa mai interactioneze cu cineva vreodata.
Nu-l mai baga in seama un timp, lasa-l doar pe el sa dea mesaj.
Vezi si tu cat efort depune, daca merita, apoi alege.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relatia asta nu merita continuata! Te face fericita? Nu! Las-o moarta, tipul vrea sa te aiba cand ii arde de ceva, iar tu nu esti acolo, de unde stii ca nu a fost pe la altele deja? Gandeste-te ce beneficii iti aduce relatia asta si dupa o sa stii ce ai de facut.

| RigbyBarosanul a răspuns:

S-a saturat si el...
Vrea ceva nou!
Gandeste-te sa te schimbi unpic ca sa-i dai tu acel ceva "nou"