| anonim_4396 a întrebat:

De ce se simt mereu femeile trădate într-o relație?
Și cum o faci sa se întoarcă la tine după aceasta trădare?
Și cum dovedești ca ți la ea și o iubești?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ar fi o slabiciune sa te milogesti la ea ca sa se intoarca la tine. Se victimizeaza joaca ca in filme ala e secretul ca sa cazi in capcana. Testeazo pe maicata vezi cand iti zice ca nu a zis asa si ti se pare tie sau o minti sau nu te.a mintit niciodata dar mai scapa cateodata, si cand te cearta vinovatul esti numai tu. Asa fac toate

7 răspunsuri:
| AlinMrs a răspuns:

,, nu o faci sa se intoarca la tine,,
Asta e alegerea ei, daca se simte oky in relatia respectiva va sta de buna voie.
Ca sa se intoarca la tine la fel, nu faci absolut nimic. Daca ea considera ca Gorgel dupa care i-a fugit ochii nu e la fel de bun ca tine se va intoarce singurica crede-ma!
Si ii dovedesti ca o iubest si tii la ea inainte sa ajungi in punctul in care va decide sa va despartiti din x motive.

| Lukasssz a răspuns:

Cel mai bine daca nu te crede, eu zic sa o lasi definitiv.
Nu e ultima femeie din lume, nu merita sa te complici pentru cineva care nu te merita.

| darrio2007 a răspuns:

In anumite cazuri, stiu ele de ce.

Răspuns utilizator avertizat
| Freya1 a răspuns:

Nu se simt trădate daca nu faci ceva prin care sa se simtă astfel. Daca o minți sau înșeli, daca o păcălești sau etc atunci da, E dreptul femei sa se simtă trădată.
Analizând ce s-a intamplat, gasindu-ti si gasindui vina, asa se rezolva lucrurile.Si bineinteles trăgând concluzi daca se mai merita sau se mai poate repara ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| Invictusman a răspuns:

Nu e corect formulata întrebarea, corect era;
" de ce se simt unele femei trădate într-o relație"?
Răspuns: ca suferă de scenarita (unele )