| anonim_4396 a întrebat:

De ce toti colegii ma urasc? Inainte nu erau asa! De ex: o colega avea un oracol si avea un abtibild pe el si mi-a placut mult.Am zis" ce dragut e!" apoi "dragut, dragut, dragut!" si mi-a zis: Dutee, Bianca! inainte intelegeau "gluma" asta de ce sunt acum asa rautaciosi aproape nimeni nu ma mai baga in seama si nu le-am facut nimic absolut nimic. daca eram atunci ragusita un pic trebuiau sa se comporte asa? nu numai ea ci toti colegii, ce s-a intamplat?

10 răspunsuri:
| diva1223 a răspuns:

. eu cred ca tu estiputin deasupra lor! in sensul ca. poate estibuna la carte. poate ai o situatie materiala buna. eu stiu. poate sh profesorii se comporta cu tine intr-un mod in care lor nu le convine. posibil sa fie invidiosi ca estifrumoasa! nu stiu ce sa-ti spun big grin. dar cred ca astea sunt motivele :*

| psihox a răspuns:

A crezut ca vrei sa iei abtibildul.

| gigiro a răspuns:

Pisicuta, de ce faci tu lucrurile asa complicate? Eu cred ca aici e buba. Uita-te la nick-ul tau :3y; 4k; 3@. Nu crezi ca mai frumos si usor era sa te cheme:pisicuta... Pai y nici macar nu-i romanesc si noi promovam romaneste. Eu cred ca asa este si la scoala, tu sigur esti o fata deosebita, iti bubuie mintea cum se spune, cred ca tu ai multe din ceea ce altii nu viseaza, esti mai complicata, probabil mai pisicoasa,(dragut, dragut.) Incearca sa le spui ca tu nu vrei sa ofensezi pe nimeni, ca daca ai gresit sa te ierte, si totul o sa fie bine.

| Alice_6278 a răspuns:

Esti intr-o situatzie ca a mea... ei pur si simplu te invidiaza.doar thii cum sunt oamenii in ziua de azi, nu-i lua in seama mergi mai departe, deoarece la o bukata de timp ei se vor opri din drum si vor intelege ca au facut o mare greseala urindute dar se pare ca isi vor da seama prea tirziu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai in spanac de fraieri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nus

| juNkie a răspuns:

Buna si eu am aceeasi problema. toti colegii mei nu ma baga in seama. toti baietii asculta parazitii toata ziua si atat... poate ca am numai note de 10, 9(nu vreau sa ma laud aici). off. sambata am excursie si nu stiu cu cine voi sta. poate cu un coleg care are probleme(handicap). dar mereu ma incurajez singur si zic :
dai in *** de noliferi

| AlinaFilip99 a răspuns:

Probabil, te invideaza, ai note mari, esti frumoasa, si mie mi se intampla fff des! imi pare ff rau sa-ti zic dar nu ai ce sa le faci! sunt rai de fel! o boala ce nu poate fi vindecata decat foarte greu!
SORRY!

| rosesonfire a răspuns:

Sunt prosti. Stii ce sa le faci? Ii chis in freza devil

| MadutiC a răspuns:

Si eu am aceeasi problema toti colegii isi bat joc de mine si ma urasc nu stiu ce sa fac.Azi m-am inscris la corul scolii iar colegele mele ma impingeau de la spate si imi ziceau du-te in clasa locul tau nu e aici.Si nu stiu ce sa faccrying