| Tonobil a întrebat:

De ce un baiat cand daruieste un cadou, o floare intreaba fata ce au zis parintii despre floare?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca părinţii fetei să-i confirme dacă a ales bine sau nu florile potrivite sau să vadă dacă ei sunt de părere că el are gusturi bune la flori. happy

| Speranta12 a răspuns:

Vrea sa se puna bine cu parintii

Răspuns utilizator avertizat
| Hannah06 a răspuns:

Nu stiu, dar toti intreaba, mi se pare ciudatlaughing). Probabil sa i se spuna cat de gentleman a fost.

| Serghei1722 a răspuns:

Pur și simplu vrea să știe ce cred părinții. Poate crede ca sunt niște părinți mai severi si nu permit sau ceva...