| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

De ce unii oameni stau beti 3/5 zile, isi inseala nevestele si le spun copiilor ca sunt niste prosti si ca nu e bine ca au luat 9 la romana?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inseamna ca are bani de bautura.

| Violleta2022 a răspuns:

Iata cateva intrebari bune, de pus taman aluia care bea 3 zile din 5, care isi insala nevasta si care isi cearta copilul ca a luat nota mica la romana, trebuie doar sa-l gasesti si sa-l intrebi!

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru Violleta2022):

Imi iau naiba bataielaughing))

| Iote a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

"Iti iei bataie"?! Pai se pare ca o cam meriti. Chiar ai luat 9 la limba romana sau ai modificat tu un 4?

| darrio2007 a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Ai sa iei si bataie de la un asemenea specimen. Vad ca ti-ar place, ca te amuza.

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru Iote):

9 am luatlaughing bataie nu iau dar asa zic si eu ca in loc de bani de bautura ar putea sa nah.

| Iote a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Nici macar nu ai inteles ca nu ai scris corect. Iata de ce nu cred ca ai luat 9. Asta, daca nu cumva ai copiat de la un coleg bun, la o lucrare si nu e meritul tau.

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru Iote):

Fituicalaughing

| sofisis a răspuns:

Pentru ca alcoolul ii face ne-oameni

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

De la noi romanii poti sa te astepti la orice.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

De la noi romanii poti sa te astepti la orice ca asa suntem noi.

| GirlOnline81 a răspuns:

Pentru ca duc o viata lipsita de ambitii si scopuri - in afara de acela de a deveni niste ratati.

Răspuns utilizator avertizat