| Panteraa a întrebat:

De curand prietena mea cea mai buna din copilarie s-a casatorit, iar eu de cateva nopti visez doar lucruri legate de nunta ei si nu toate de bine. Stiu ca sunt doar vise, dar totusi ce ar putea insemna asta?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ti se pare o noutate si esti si ingrijorata iar aceste ganduri se duc la nivelul subconstientului si se transpun in vise.

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca o invidiezi si nu glumesc, in sinea ta iti pare rau ca ea este atat de fericita si tu nu, de aceea visele tale nu prea roze, despre ea.

| danay72 a răspuns:

Visele azi nu înseamnă nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca iti faci griji pentru ea, poate ca nu-ti place de tipul ala - tu trebuie sa-ti explici motivul visului pentru ca tu te cunosti si stii ce gandesti, ce parere ai, ce iti induci etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Cred ca ar trebui sa pastrezi totul pentru tine, deoarece nu cred ca vrei sa iti superi prietena ta cea mai buna, dar in schimb poti vorbi cu restul prieteniilor tai despre asta, poate au avut si ei astfel de vise.
Sper ca am ajutat.O zi buna!

| LaraClarice a răspuns:

Ca te gandesti la nunta ei.

| AdrianTzar a răspuns:

Salut. Poate din grija pe care o ai față de ea, poți să îi spui că îți căci griji pentru bucuria ei, o să te liniștească.