| Mariaioana82819 a întrebat:

De fiecare dată când pățesc ceva rău fostul mă sună să vadă dacă sunt ok și așa mai departe, oare mai ține la mine?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

El de unde stie ca tu patesti ceva rau? Probabil ca il informezi tu, de-aia te suna.

| Mariaioana82819 explică (pentru darrio2007):

Cred că nu ai înțeles ce am scrislaughing)

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Mariaioana82819):

Lul, daca nu e ce a scris darrio atunci e mai rau
MULT MAI RAU
inseamna ca te urmareste si, stie tot ce faci, lucru care inseamna ca e obsedat de tine

| darrio2007 a răspuns (pentru Mariaioana82819):

Cred ca nu stii sa explici. Daca tot vrei o parere de la noi.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce mai are acces "fostul" la numerele tale?
Nu crezi ca ar fi bine sa-i inchizi toate portitele, sa te mai contacteze?
Nu tine la tine, ca de aia s-a despartit de tine, dar vrea sa te verifice, ca sa nu te lasa in pace.

| Violleta2022 a răspuns:

Te rog nu te mai imbata cu apa chioara!
Un om care s-a despartit de tine, nu mai tine la tine si nici nu vrea sa te lasa in pace, sa fii fericita cu altul sau sa-ti faci o alta relatie, de aceea te tot suna.
Inchide-i contactele cu el si ignora-l complet, fiindca nu vei putea sa-ti gasesti linistea si pacea, ori alt baiat cu acre ai putea fii fericita, daca nu lasi trecutul in trecut si relatiile terminate, sa fie inchise si uitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil să mai tină la tine sau doar să fie curios din fire și să vrea să știe ce se petrece în jur, inclusiv cu persoanele cunoscute lui. happy

| Sekim a răspuns:

Normal ca tine la tine daca te cauta cand patesti ceva. Nu inteleg de ce toti se intreaba de unde afla fostul adica, oamenii vorbesc continuu, 99% dintre ei atat stiu sa faca rolling on the floor. Pe langa asta, se folosesc fel si fel de aplicatii, poate spui si tu, cine stie.

| AndreeaWTS a răspuns:

Înseamnă că nici eu n-am înțeles ce ai scris, pentru că sunt de acord cu darrio2007.

"De fiecare dată când pățesc ceva rău fostul mă sună"

De unde știe el când pățești tu ceva rău?
Ce e așa greu să ne explici?

| Saiko10 a răspuns:

Cu siguranta mai tine.