| ShamelessQboy a întrebat:

De la fetele cu gusturi bune, var rog sa-mi sugerat ce cadou frumos de craciun aș putea lua pentru iubita mea?

Răspuns Câştigător
| CleanHeart a răspuns:

Poate isi doreste un animalut!? Ar fi o supriza placuta si un gest neretuit din partea ta

| ShamelessQboy explică (pentru CleanHeart):

Da cred ca e o idee bunicică, doar ca noi obișnuim sa călătorim cam mult!

| Spasov_Silvia_1989 a răspuns (pentru ShamelessQboy):

Da dar daca ar fi un catelus mic nu cred ca ar inkurca chiar de l lati cu voi

| Spasov_Silvia_1989 a răspuns (pentru ShamelessQboy):

Cred ca un catelus de statura mica nu ar incurca chiar si in calatorii parerea mea. Oricum ar fi cadou la amindoi va va uni si mai mult cred,

| ShamelessQboy explică (pentru Spasov_Silvia_1989):

E mai complicat pe avion, si daca-l lăsăm acasă o sa murim de dorul si grija lui!
Personal ma atasez mult de animale.

24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cum poti sai cumperi cadou stiind ca te inseala

Bula
| Bula a răspuns:

O masinuta sport, rosie (Ferrari, Mertan, BMW). happy
Sigur te va iubi foarte tare (pana ce ii platesti si benzina si toate cele big grin ).

| Freya1 a răspuns:

Daca ai bani suficienti poti sa ii iei o pereche de cercei, un inel sau un lantisor pe care sa il daruiesti cumva dragut...
Cumperi niste sosetele din alea in care pune mosul cadouri pe care le agheti undeva cu gluma "sa vedem daca vine mosul" si in ziua de craciun sa il gaseasca.

| anonimg a răspuns:

Pentru ca tocmai ti-am scris despre relatia pe care o ai cu prietena ta, consider ca cel mai potrivit cadou este cartea aceasta: https://www.viatasisanatate.ro/iubeste-inteligent
O gasesti si la libraria SolaScriptura din localitatea ta: https://www.viatasisanatate.ro/librarii
La libraria respectiva mai gasesti si alte cadouri.

| RainmakerX a răspuns:

Tot ce iti spun este sa nu faci greseala de a cumpara un animal de companie.

Asta este o alegere pe care o faceti IMPREUNA sau doar daca stii cu siguranta ca isi doreste unul.
Mi se pare foarte ciudat sa daruiesti asa ceva cand nu stii daca persoana respectiva il vrea.

Dupa, daca vrea sa plece pe undeva trebuie sa aiba grija sa-i lase destula mancare sau sa-l lase cu cineva. Un caine este o mare responsabilitate... Au nevoie de atentie, trebuie sa te joci cu ei, sa-i plimbi.

Nu ai cum sa-l lasi singur cu orele. Acum nu stiu ce program are prietena ta sau cu cine sta dar, daca nu ti-a spus clar ca isi doreste un caine atunci nu ii cumpara unul...

Una este sa iubesti animalele si alta este sa vrei o responsabilitate in plus.

| ShamelessQboy explică (pentru RainmakerX):

Asta este adevarul, ne plac animalele dar nu ne putem permite sa nu le acordăm suficientă atenție, si din pacate suntem cam ocupați, si dupa cum ai zis si tu, un animal de companie trebuie luat împreună...

| CleanHeart a răspuns:

Un parfum si un buchet maaree de flori happy iar asa cum o spus Silvia un catelus nu ar strica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-i iei o usa pe care sa iasa...aia te inseala cu altii si tu ii cauti cadou si-i zici iubita laughing)multi prosti pe lumea asta

| August99 a răspuns:

Niste catuse cu puf roz

| ShamelessQboy explică (pentru August99):

Da, niste jucării la asta nu m-am gândit! lol

| August99 a răspuns (pentru ShamelessQboy):

Cu placere laughing

| ShamelessQboy explică:

Are o sumedenie de bijuterii scumpe si accesorii, își ia singura chestii dintrastea nu duce lipsă de bani.
Ma gândesc la ceva semnificativ special!

| valentinatvd a răspuns (pentru ShamelessQboy):

Atunci, pregateste i o cina romantica, ceva frumos.

| Chernobyl a răspuns:

Poti sa-i cumperi o poseta, o trusa de machiaje s-au un parfum.

| ShamelessQboy explică (pentru Chernobyl):

La naiba cu ele ca are colecții! laughing

| Chernobyl a răspuns (pentru ShamelessQboy):

laughing

| valentinatvd a răspuns:

Daca ii sti marimea la haine cumpara i un pulover gros frumos, pentru sezonul rece, un parfum gen black xs paco rabane, sau si de la armani.
Sau, daca vrei ceva mai ieftin, simbolic, cumpara i botosei de casa, foarte pufosi si dulcurile preferate.

| Думитреску_Джордж_1994 a răspuns:

Poti sa ii dai orice dar din inima, dai un lantisor cu un medalion inimioara cu o fotografie cu voi doi impreuna.

| Dolores214 a răspuns:

Depinde ce ai place.un exemplu un inel sau lănțișor sau un telefon acum vezi așa pe ocolite și vezi ce asi dorește bafta

Răspuns utilizator avertizat