| celmaitarenume a întrebat:

De unde imi dau seama daca sunt infiat sau nu?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intreaba-ti parintii.

| darrio2007 a răspuns:

Dar tu de unde stii?

| MihaelaDart a răspuns:

Testul ADN al tau si al parintilor tai, astfel vei afla daca esti infiat sau nu. De unde pana unde banui ca esti adoptat? (daca vrei sa spui)

| antimulte a răspuns:

Test genetic la sange, si se compara cu profilul parintilor.

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa analiza ADN-ului (sange), pe care ti-o faci tie si parintilor tai, sa se vada daca exista compatibilitate de peste 95%.

| Digikey a răspuns:

Te uiti la semnul de la volan daca scrie Fiat atunci esti in Fiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa afli daca esti infiat, aflandu-le grupele si factorul D. Daca ambii tai parinti, sa zicem, au Rh+, ar fi imposibil ca tu sa ai Rh-. E doar un exemplu. Sau test ADN, care costa o avere, deci mai bine ii iei la o discutie serioasa si le ceri sinceritate

| Ely1234567 a răspuns:

Intreba-i pe părinți tai...