| Anonim9990 a întrebat:

De unde stii daca unui baiat ii place de o fata?

Răspuns Câştigător
| light07 a răspuns:

Dupa felul cum se poarta cu fata respectiva. daca este atent, daca se uita insistent la ea, daca o cauta, daca incearca sa vb sis a se vada mereu cu ea..sunt multe moduri...depinde si de baiat..ideea e ca daca un baiat te place sufiicient de mult, o sa aflii..numai sa nu fie prea timid desi mai rar... oricum, o vezi din gesturi

6 răspunsuri:
| DenisaMetal a răspuns:

Te priveste insistent nu te scapa din vizor sau vorbeste cu tine, e politicos, vorbeste cu tine deschis.

| AddXf a răspuns:

Comportamentul, gesturi... ce vrei mai mult? laughing

| DushulRece a răspuns:

Ii curg balele, face dansul ploii si lumineaza ca bradul de craciun.

| Anomalis a răspuns (pentru DushulRece):

Foarte bun raspuns

| Anomalis a răspuns:

In general isi schimba comportametul cand e in preajma acelei fete, adica incearca sa atraga atentia asupra sa sa.

| THC26 a răspuns (pentru Anomalis):

Aici ai dreptate happy