| Mereuselului a întrebat:

De vreo 3 ani am plecat să lucrez in străinătate, de atunci nu am mai reușit sa îmi găsesc o parteneră de cuplu, in România vin de 3 ori pe an si stau câte doua săptămâni.
Cum să fac să găsesc o partenera pentru o relație serioas?
Mulțumesc

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Iesi unde sunt romani, cauta pe Facebook, hai de tot acasa solutii sunt rabdare si vointa sa ai

| BlueDark a răspuns:

Nu o mai cauta.

| GallyW a răspuns:

Poate iesi la niste evenimente pentru românii aici în Germania. Depinde unde stai sunt multe eventmanager care organizează „seara românească". Poate pe acolo găsești o femeie care trăiește și ea în Germania