| AndreeaDS a întrebat:

Deci, acum cateva luni in urma am lasat o intrebare aici pe TPU, majoritatea persoanelor care mi-au raspuns, mi-au lasat un feed-back super ok.
Deci, baiatul ala s-a intors - eu l-am fost blocat peste tot, mai putin pe Instagram unde ne-am dat ambii unfollow. Saptamana trecuta mi-a scris, am vb si Duminica, adica maine, ne vedem - am vorbit o sapt aproape in fiecare zi - ba imi spunea el buna dimi, ba ii spuneam eu - pana acum 2 zile in care nu mi-a mai zis nimic dar nici eu nu i-am zis, m-a intrebat doar daca am facut rezervarea la restaurant si atat si gen ca ne vedem acolo la ora stabilita, nu stiu sunt confuza -- ce vrea?
Eu nu cred ca as mai vrea ceva cu el- in tot acest timp mi-am dat seama ca trebuie sa ma valorez mai mult pe mine si sa nu pun pe piedestal o persoana care nu demonstreaza ceva concret.
Confuzia mea vine din faptul ca nu ma asteptam sa ma caute si sa ne vedem - ce ar trebui sa fac si cum ar trebui sa ma comport?
Multumesc mult

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are rost sa-l incurci si să te vezi cu el doar să-i spui că nu vreti să fiti impreuna.
Dacă ar fi fost el "alesul" simțeai asta si n-ai fi avut nici o indoiala.
Să mergi la restaurant doar așa, să inghiți cu noduri?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu înțeleg nimic. Cum să te ajutăm?

| relian a răspuns:

Vorbesti limbi straine de galaxia noastra, fa o traducere ceva laughing

| Mirel4412 a răspuns:

Daca esti cu cineva din cate am inteles si intrebi niste oameni random cum ar trebui sa te comporti, zic ca inca nu ai varsta necesara pentru iubire sau despre ce e vorba aici.

| Adrian5575 a răspuns:

Daca nu simti nimic pentru el, nu are rost sa mai continuați.

| Mopmop a răspuns:

Ti-am trimis un mesaj in prv. Seara magica iti doresc!

| avas24larisa8ale a răspuns:

Sa inteleg ca tu nu il placi, dar el da. Daca tu nu vrei nimic cu el spune-i.