| FlorenciaFlo a întrebat:

Deci am vorbit cu un băiat și a fost bine, a zis că mai vorbim, dar a 2-a zi nu a fost online și nu mi-a mai scris. Ce să fac?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi dacă n-a fost online unde voiai să-ți scrie? în gând?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce sa faci? Sa nu i ti faci sperante, relatiile online sunt sortite esecului, nici relatiile in care cei doi se văd zilnic față in față nu sfîrsesc prin casatorie, dar relatiile acestea in care tu nu il vezi decat pe ecranul calculatorului sau telefonului, ce prietenie este aceasta? Ce varsta ai?

| Andreeush a răspuns:

Nimic, dacă ar fi fost interesat de tine te căuta.

| Sofer a răspuns:

Dai mesaj și așteaptă ca o sa îți răspundă, când e iar online. Poate a fost ocupat de nu ți-a răspuns.

Răspuns utilizator avertizat
| ValentinGabi a răspuns:

Dă-i tu mesaj si cautal, dacă nu ți răspunde înseamnă că nu vrea nimic cu tine.

| LaElly11 a răspuns:

Nimic. Poate a avut treabă. În orice caz, nu dispera după nimeni, dacă cineva chiar e interesat de tine nu va fi nevoie să insiști. Dacă totuși vezi că nu mai zice nimic iar tu vrei să vorbești cu el, întreabă-l dacă s-a întâmplat ceva.