| Lolkkk a întrebat:

Deci dati-mi un sfat, tata a ramas asa cu un covid 19 si zice ca Iohannis a dat lege sa nu mai iesim din casă și el nu ma mai lasa sa ies din casă, dar toata lumea iese, se plimba, se distrează si eu stau ca prostul in casa. Nu mai pot de plâns, toți se distrează, doar eu nu, va rog o soluție, el zice ca are covid, m-am săturat va rog, o soluție?

4 răspunsuri:
| Crescent a răspuns:

Daca crede ca are cu adevarat covid, atunci ar trebui sa faca un test. Se va afla atunci. Daca iese pozitiv, stai doua saptamani in casa dar macar stii ca iesi dupa.

| Nella12 a răspuns:

Câți ani ai?

| Lolkkk explică (pentru Nella12):

14 dc

| Nella12 a răspuns (pentru Lolkkk):

Am crezut că ești major făceai ce vrei... încearcă să vorbești cu el și zii că tu nu te simți bine sa stai numai în casă și că nu îți ia el dreptul tau sa nu mai ies din casă că are el covid... posibil ii este frică să nu-i aduci tu covidul în casă