| alexia38 a întrebat:

Deci eu nu stiu ce sa mai fac mama e alcolista de inainte sa ma nasc eu si acum a innebunit de cateva zile urla da in mine intrebarea mea daca tat al vrea sa o interneze in spitalul de nebuni ar putea sa o faca fara acordu iei sa o bage acolo

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca este alcoolica atunci ar trebui sa solicite internarea pentru dezalcoolizare. Alcoolicii, in general, nu sunt nebuni, asa ca n-are ce cauta la psihiatrie.

| Violleta2022 a răspuns:

Chemati salvarea si decid aia!