| anonim_4396 a întrebat:

Deci imi place de doi baieti cu totul ca credeam ca e imposibil si ca pe unul il placi mai mult dar nu e asa.

Deci unul din ei il plac nu stiu de ce. Si cand am auzit ca il place o prietena cu care ma inteleg bine in gandul meu totul s-a pabusit. Si ea l-a intrebat pe cine place el a zis ca pe doua fete pe ea si pe alta mie nu mi-a venit sa cred si acum cred ca nu le place si ca a mintit sa zic ca el s-a dus si in clasa alaturata anul asta. El este sensibil ca mine si destept. Recunosc pe el il plac mai mult. Si eu sunt prietena cu un baiat cu care el e prieten si m-am gandit sa il rog sa il intrebe pe ce fata place ca sa stiu.

Celalalt baiat se coporta cu mine frumos cu mine si in fata celorlalti altfel. Este glumet si destept, Amandoi semanam dar si cu celalalt seaman.

Ce sa ma fac? Va rog si cateva sfaturi. Dau funda+vot+felicitare.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am o problema asemanatoare: imi plac cei de la Chippendales, ma aseman cu toti si suntem sensibili la fel. Chiar nu stiu ce sa ma fac.

| Zenicide a răspuns:

Nu incepe propozitii cu "deci" nu e frumos happy
Spune-i ce simti, nu e mare lucru happy Si ca sa te asiguri ca nu va profita de asta in cazul in care nu simte la fel spune-i urmatoarele: "sper ca nu o sa profiti de asta daca nu ma placi, porcule" laughing

| sensualus a răspuns:

Hmm, se vede ca nu esti in acelasi tip de relatie cu amandoi, deci doar iti pare ca-i placi la fel

| Frewwd a răspuns:

Daca scrii din nou intrebarea corect din punct de vedere ortografic promit sa-ti raspund.

| Xten3girl a răspuns:

Vezi cu cine ai sanse mai mari si apoi seduce-l si foloseste si putin mister... pune-l in dilema si ceva foarte important este sa nu te lasi pacalita de niste minciuni frumoase...

| SebastianMara a răspuns:

Eu fac o aplicatie de smartphone care rezolva problema asta. hai sa-ti zic cum va functiona: 1. Te conectezi cu Facebook
2. iti apar toti baietii de la friends pe ecran
3. il selectezi pe "the one". Alegerea ta e anonima pana cand si baiatul de care iti place te selecteaza pe tine.
4. Primiti mesaj ca va placeti

Ce parere ai?