| anonim_4396 a întrebat:

Doamnelor, va place masajul la picioare (foot massage)? Acum mi-am amintit o scena din Pulp Fiction in care tipul sa lauda ca se pricepe la masaj. Este atragator un barbat ce stie sa faca masaj la picioare?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Da,hotarit si daca se poate nu numai la picioare.Nimic mai erotic.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu prefer masaj pe spate, nu la picioare.
Chair nu gasesc nimic atragator la un barbat care iti spala, sau maseaza picioarele.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu.

| FreddieM a răspuns:

Fiecare cu fetisul sau, nimic anormal. Dar de ce ești focalizat doar picioarele femeii si nu întreg corpul? Din proprie experiență iti confirm ca e mai relaxant și placut pentru partenera, nu riști sa se plictisească, mai ales ca se poate transforma intr-un joc din care amandoI ieșiți satisfăcuți.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai curaj să sufli-n fiolă?