| Anamaria13m73829j a întrebat:

Doar eu nu suport copiii mici (nu toți)?
Efetiv mi se par foarte enervanți.
Deci eram în parc cu niște prietene și vin 2 copii și ne zic să plecăm de pe bancă, eu nu am vrut să plec deoarece mai erau și alte bănci libere, după începe să mă înjure că dacă nu plec o cheamă pe ma-să, tot nu am vrut și până la urmă a chemat-o, s-a luat de toate mai ales că m-a și luat de bluză femeia aia

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuia sa-i faci fata nu se pleci. Ai cedat si ai ramas slaba in putere fata de ea

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asta-i prea goganata. Cum sa se ia de tine, mama unor copii, pentru ca n-ai vrut sa te ridici? Ori aia era dementa, ori tu vorbesti aiurea!

| Anamaria13m73829j explică (pentru Salontanul):

Frate asta sa întâmplat, de ce să vorbesc aiurea când ăsta e adevărul

| alina2k18 a răspuns:

Haoleu, sa moara pestii meiwinking cum scrieti fratioare laughing))))))))
2 propozitii + 1 fraza si 7 greseli laughing, nu mai vorbesc de semne de punctuatiewinking
Intrebarea care e?
laughing)

| Anamaria13m73829j explică (pentru alina2k18):

Aoleu scriu ce vreau nu trebuie să pun neapărat o întrebare

| Alverto a răspuns:

Denunță poliția
Asta e abuz, banca e a primăriei, oricine are voie sa stea acolo, evident cine a ocupat locul
Fa plângere la poliție
Dar scrii repede de ai scris "loat"? Sau ai scris serios?

| Anamaria13m73829j explică (pentru Alverto):

Auto corectorul

| Alverto a răspuns (pentru Anamaria13m73829j):

Ok
Poți să faci plangere pentru abuz fizic și verbal
Poate se rezolva daca denunți, mai ales daca ii cunoști sau sunt din zonă, daca ai și martori e și mai bine

| Salontanul a răspuns (pentru Alverto):

Cum sa denunte politia si cui? Ce vina are politia? Sau ai vrut sa scrii: "denunt la politie"?

| Alverto a răspuns (pentru Salontanul):

Cred că se înțelege destul de clar
Cu toate că în istorie s-au întâmplat multe lucruri când nu a fost scrisă o simplă virgulă laughing

| MPersephone a răspuns:

Nici eu nu prea iubesc copiii. Dar aici e vina parintilor care nu le pot oferi o educatie.

| DanielPH a răspuns:

Nu inteleg cum niste copii ti-ar putea produce o stare de excitare a unui tesut/organ, de zici ca sunt,, inervanti", insa considerand ca te-ai referit la o stare de,, enervare", nu,, inervare", poti efectiv sa adopti o atitudine toleranta, ori, de ce nu, sa le explici de ce nu este bine ceea ce fac, desigur, intr-un mod nicidecum agresiv. Luand drept exemplu ceea ce tu ai scris mai sus, nici mama copiilor nu parea vreo femeie cu n facultati la bord, asa ca un dialog cu ea este inutil, sau greu de purtat ca sa ajungi la un rezultat. Cel mai bine... toleranta.

| Pati2500c a răspuns:

Ok... nu stiu ce e mai grav, ca scrii asa gresit sau ca era sa iti iei bataie de la niste copii laughing

| Anamaria13m73829j explică (pentru Pati2500c):

Auzi dacă ai venit doar să te iei de mine mai bine placă

| Pati2500c a răspuns (pentru Anamaria13m73829j):

Cum zici tu happy