| LaviniuA a întrebat:

Doar eu primesc mereu mesaje de la anumiti useri TPU?
Adica sunt tipa misto sau sunt ei niste nasoi de n-au noroc in dragoste?

17 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu esti prima, si cu siguranta nici ultima.
Nu trebuie sa fii fata misto ca ei sa te vineze. Sa fii fata, atit. Se cam arunca la orice fata, cautind una disponibila pentru fanteziile lor, crezind ca fetele sunt ca ei.

| ROB3RT89 a răspuns:

Problema e ca unii sunt prea disperati si altele si mai disperate dupa atentie!

| darrio2007 a răspuns:

Le-au placut intrebarea ta cu pusul cadourilor in bocanci.

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

rolling on the floor Esti bun pe sarcasm barosane, esti bun!

| RAY a răspuns:

Ambele variante sunt valabile

| OldSoul a răspuns:

Da-te drept barbat si scapi de aceasta problema.

| VoidEternal a răspuns:

Unii au auzit vorba aia: "omul e dator să încerce" și au uitat de orice altceva, uneori și de bunul simt. De asta sunt vinovați mai ales bărbații din păcate. Toată ziua numai ar "incerca".

Și fetele încearcă dar cu metode diferite.

| blackann a răspuns:

rolling on the floor Esti tu tipa misto? Pai spune-ne tu, Lavinia. Esti oare?

| iulia0514 a răspuns:

Stai liniștită toate fetele primesc mesaje cred că până Violeta a primithappy Nu știe nimeni cum arati deci nu e vorba de aspectul fizic happy

| LaviniuA explică (pentru iulia0514):

Violeta de ce n-ar primi?

| iulia0514 a răspuns (pentru LaviniuA):

Pentru ca ea e diferita de noi nu putem să ne comparăm cu ea, noi suntem simple muritoare de rând ea e o femeie seriosa. Cum sa primească mesaje la fel ca noi restul femeilor când ea ne este superioara?

| Marius22222222222 a răspuns (pentru LaviniuA):

Violeta e că Isus primește doar rugăciuni divinitatea ei

| anonim_4396 a răspuns (pentru iulia0514):

Tare mesajul, observ ca Violeta nu e deloc simpatizata pe TPU si am vazut de ce.

| iulia0514 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum sa nu ne fie dragălaughing nu mai putem de dragul ei o persoană mai mirabolanta ca ea nu întâlnim pe aici laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Cum sa fi tipa misto daca nu stie nimeni cum arati.
2. Primesti mesaje de la pustani disperati in care urla hormonii sau si mai trist din astia peste 30 care nu au avut relatii intime cu o femeie niciodata.

| Alissia97 a răspuns:

Sunt cativa disperati care dau mesaj la toate fetele si conturile.
Nu iti face griji.
Dar sunt si cativa utilizatori foarte buni si respectuosi, jos palaria.

| YoNuuT a răspuns:

Nici una nici alta laughing)