| NuticaIonescu a întrebat:

Dragi prieteni TPU!
M-am mutat intr-o clasa noua acum in sem II. As vrea sa ma imprietenesc cu ei, insa nu am o reputatie prea buna, dar nu e din cauza mea, ci mai degraba sunt doar niste barfe aiurea. Cum as putea sa mi-i fac prieteni si apoi incet, incet sa le explic, daca va fi cazul si sa le arat cum sunt eu de fapt?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Încet, încet.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Cu timpul, ar trebui să găsești și colegi dispuși să te accepte. Deocamdată trebuie să vezi cine e dispus să socializeze cu tine.

| Space1 a răspuns:

Nu baga în seamă bârfele! Gura lumii nu o poti opri! Cel mai bine ar fi să fii prietenoasă cu cei din jur și să nu stai de ex în pauze în banca singura, incearca sa conversezi cu cei din jur!