| betty_7826 a întrebat:

Dragi TPU-isti. Ce sa fac daca nici nu imi scrie, nici nu ma suna de ceva timp? Mai are rost sa ma gandesc la el daca nu da nici un semn? Mai are rost sa imi fac vreo speranta sau incet incet sa revin si sa ma obisnuiesc cu gandul ca nu va fi nimic?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nimic.
Nu.
Nu prea...
De fapt, poate o să te mai caute vreodată. Dar numai dacă nu are pe nimeni altcineva la îndemână. Și atunci ar fi bine să-l *IGNORI* la rândul tău, chiar dacă o să simți altfel!

| sofisis a răspuns:

Clar nu e cazul sa iti mai faci iluzii...

| OldSoul a răspuns:

Tu i-ai dat semne?
Sau astepti sa dea doar el semne?

| Emma30555 a răspuns:

Nu cunosc povestea, nu-mi dau seama exact cum stau lucrurile la voi din câteva cuvinte pe care le ai scris aici, dar poate nu știe ca îl placi, poți sa ii scrii tu

| OrdanKarris a răspuns:

Daca nu dai nici tu semne e clar ca nici pe tine nu te doare de el, deci treaba e buna.

| FreddieM a răspuns:

Fii pasagerul de pe peron care priveste cum se indeparteaza trenul pe care tocmai l-a pierdut, dar planuind in acelasi timp sa il astepte pe urmatorul.