| totulsaunimik a întrebat:

Dragii mei,am o intrebare pentru baietibatting eyelashesce v-ar place sa primiti de Craciun, de la prietena? ce parere aveti de o stea care sa va poarte numele?batting eyelashesastept parerile voastre, cea mai buna funditaaa!

Răspuns Câştigător
| Bianca1864 a răspuns:

Buna! ideea ta e super tare! si mama mea i-a dat tatei acelasi lucru de ziua lui acum ceva ani.eu cred ca e foarte romantic, doar o sugestie:steaua sa aiba numele vostre, nu doar al lui.succes in gasirea cadoului perfect!

4 răspunsuri:
| RainboyDash a răspuns:

Care prietena? :Forever Alone:

| totulsaunimik explică (pentru RainboyDash):

De la prietena/iubita lui

| emiliaalexandra a răspuns:

Fratele meu de 16 ani cere un ceas, iar fratele meu de 10 ani jocri video

| Pisyreamary22 a răspuns:

Scump-o e o idee buna sa stii:*...
Poti sa ii iei un lantisor... si o Litera cu initiala numelelui tau si al lui love struck.

Fundita puppy dog eyes... :X

Sper sa iti fie de folos