| AdyAdy1234678 a întrebat:

Duc o viata grea. Nimeni nu ma place, toți sunt invidioși pe mine chiar și cei din familie. Am întâlnit o fata de care mi-a plăcut 2 ani, nu a mers nimic, acum 2 săptămâni m-am îndrăgostit de o alta fata dar din păcate nu vrea sa vorbim. Nu știu ce sa fac. Sunt distrus chiar nimeni nu ma vrea

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Iamforfun a răspuns:

Nu îți pierde speranța.
Se spune că tot la zi ajunge și cea mai lunga noapte.
Încearcă să fii mai bun cu ceilalți oameni.
Încearcă și să vorbești pe vreo rețea de socializare cu fete. Sa îți dai poza ta reală și să nu minți când vorbești cu ele.

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

"nimeni nu ma vrea"

Te-au respins două fete, dar celelalte? Sunt in izolare la domiciliu?

"toți sunt invidioși pe mine"

Nu băga mâna in foc! Erau invidiosi dacă toate gagicile alergau după tine.

| AdyAdy1234678 explică (pentru floresdemayo):

Invidioși nu pot fi pentru ca aleargă fetele după mine pentru ca nimeni nu ma vrea

| MPersephone a răspuns:

Ce mentalitate de victima ai! Vai, as vrea sa cred ca-i o gluma stupida.
Si pe ce sunt asa invidiosi toti, pe faptul ca nimeni nu te vrea? Pe faptul ca vei ramane singur? Pe faptul ca nu esti cel mai inteligent? Mititelu', grea viata cand fetele nu te vor.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru AdyAdy1234678):

Tocmai.

| AdyAdy1234678 explică (pentru Iamforfun):

Singurul răspuns pozitiv

| mgtow a răspuns:

Si ce daca viata asta de rahat trebuie traita pana murim. Daca nimeni nu te vrea pleaca prin straini sa faci bani si sa ai parte de multe facilitati