| Twister09 a întrebat:

După o relație de un an si 2 luni, fosta iubită m-a lasat pentru altul. Ea trimis ceva poze la ala cu ea dezbracata, ala l-a băgat pe un prieten ca daca nu se întâlnesc, pune pozele pe rețelele de socializare. Si s-au despărțit. A regretat ca a avut incredere in el si ca l-a crezut.
După a început sa-mi scrie mie. Tot nu a vrut sa ne împăcam.
După a stat cu altul 2 saptamani până ce a aflat ala de poze si s-a despărțit de ea.
Acum e singura nu are pe nimeni.
Credeti roata chiar se intoarce de fiecare data? Adica vi s-a intamplat ca o persoana care v-a ranit sau care v-a ignorat sa vrea mai tarziu sa fie cu voi deoarece a realizat ca v-a pierdut sau ca v-ati pierdut interesul fata de ea/el? Fundita
Sau roata s-a intors ca a santajato acela cu pozele?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Evolution a răspuns:

Logic ca roata se intoarce, deja s-a intors prin simplu' fapt ca este acum singura.
Ceea ce nu inteleg este de ce iti pasa? Avand in vedere ca ea nu te mai acccepta inseamna ca nu ii mai pasa de tine.
Ai stat totusi 2 luni cu ea, nu 2 ani. Capu' sus si cautati alta fata care nu are o reputatie de... ca sa trimita poze cu ea dezbracata si probabil deja a facut-o cu prietenii aia ai tai happy
Si sfatul meu este sa incetezi sa vorbesti cu ea, o ignori si atat.
Probabil cand te va vedea cu o alta femeie o sa incerce iar sa fie cu tine, atunci vei fi chiar prost daca o crezi si accepti scuzele.
Succes!

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu va fi mult timp singura va gasi alt fraier,ce sa spun, numai am cuvinte, cat despre roata aia, nu cred in karma pur simplu facem asocieri, dam sens, scop la orice lucru pentru a avea siguranta, omul uraste haosul, tu ai invatat ceva din asta, te ai impaca cu ea, cu o tarfa, tarfa ca aia e plin in Romania, bine i-a facut

| sierra1 a răspuns:

"Acum e singura nu are pe nimeni"

cred că nu trebuie să subapreciezi pe nimeni

| sofisis a răspuns:

Dar tu daca nu postezi intrebarea asta de 2-3 ori pe luna, nu poti functiona?

| Bizon95 a răspuns:

TOATE filmele de dragoste (cu mici exceptii care confirma regula) sunt despre sa iti dai seama ce ai avut si ce ai pierdut... TOATE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Dupa plata, si rasplata. Iubita mea m-a inselat, iar la cateva luni dupa aia, cand eram cu altcineva, dorea foarte tare sa ne impacam si chiar s-a dat la mine. E in regula, viata merge mai departe.

| adryang78 a răspuns:

Dragul meu, există o vorbă - supa încălzită nu mai e dorită. happy
Văd că te bate gândul să reiei relația. Nu te sfătuiesc, comportamentul ei este unul de femeie ușoară. Vezi-ți de viață și las-o în urmă.

Răspuns utilizator avertizat
| Daniel323 a răspuns:

Daca te-a parasit a avut motivele ei.

| Redhead6 a răspuns:

Cel mai bine e sa nu judeci si sa incerci sa treci peste, sa te detasezi. Din moment ce v-ati despartit ar trebui sa iti vezi de viata ta, deoarece chiar daca zici tu de acea roata asta inseamna ca inca ai semntimente. Parerea mea este sa te concentrezi pe altcineva. poate chiar tu ignori pe cineva si nu iti dai seama.