| rapgirl123 a întrebat:

Dupa terminarea liceului, as vrea sa ma mut definitiv intr-un anume oras. Problema este ca am de ales intre Brasov si Bucuresti. Voi ce parere aveti? care oras este mai frumos, mai interesant? Imi este foarte greu sa aleg. Vreau o parere despre fiecare oras. Multumesc kiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, sa stii ca la Bucuresti nu zboara cainii cu covrigi in coada, daca nu dispui de situatie financiara, cat de cat pentru a te descurca, risti sa intrii in cercuri de "prieteni" dubiosi. Daca ai mare incredere in tine si nu lasi anturajul sa te influenteze nu ramane sa-ti zic, la momentul potrivit, bine-ai venit! kiss

21 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Alege Bucurestiul, aici ai mult mai multe posibilitati.

| oBanană a răspuns:

Chiar dacă Bucureștiul este capitala țării, cel mai mare și populat oraș etc. eu aș zice Brașov! Am fost în majoritatea orașelor din țară, inclusiv cele 2, dar Brașovul îmi pare cel mai superb! Atmosfera de acolo îmi pare unică în România! Ești chiar lângă munte, unde aerul e mai curat. Sunt foarte multe de văzut în Brașov + Poiana Brașov cu împrejurimile. Bineînțeles că sunt și malluri, cinematografe și alte multe unde poți să te recreezi. Deci, cu tot sufletul îți recomand Orașul de sub Tâmpa, adica Brașovul!

O seară frumoasă!

| Azµre a răspuns:

În bucurești numai ai ce face... locuri de muncă numai sunt, viața este foarte scumpă, așa că rămâi cu Brașovul.

| BLeur a răspuns (pentru Azµre):

Nu mai *.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu de care esti mai aproape? ma refer ca distanta

| rapgirl123 explică (pentru anonim_4396):

Bucuresti

| rapgirl123 explică (pentru anonim_4396):

Sincer, nu sunt o persoana care se lasa usor influentata si in plus cu banii ma descurc. :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru rapgirl123):

Ok,sa fi iubita

| rapgirl123 explică (pentru anonim_4396):

La fel kiss

| anonim_4396 a răspuns (pentru rapgirl123):

Eu nu am cum sa fiu iubita mai laughing poate iubit, ca sunt ditmai ursachewinking

| rapgirl123 explică (pentru anonim_4396):

Bine punctat! :-)) sa fii iubit atunci big hug

| anonim_4396 a răspuns (pentru rapgirl123):

Atunci da, dar de ce nu si acum crying

| rapgirl123 explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca lipsesc eu, d'aia laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru rapgirl123):

Bineee, astept venirea ta in Capitalisburgbatting eyelashes

| rapgirl123 explică (pentru anonim_4396):

batting eyelashes bine binee smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru rapgirl123):

Mai, sa stii ca la Bucuresti nu zboara cainii cu covrigi in coada, daca nu dispui de situatie financiara, cat de cat pentru a te descurca, risti sa intrii in cercuri de "prieteni" dubiosi. Daca ai mare incredere in tine si nu lasi anturajul sa te influenteze nu ramane sa-ti zic, la momentul potrivit, bine-ai venit! kiss

| EaEmma a răspuns:

Brasovul...un oras de vis

| Vidiu a răspuns:

Recomand Brasovul, un oras de vis.
Chiar daca Bucurestiul esti Capitala, nu mai sunt locuri de munca si foarte murdar.

| Creeper2000 a răspuns:

Pai..Brasov este un oras mai frumos si mai aproape de statiune de skilaughing dar in Bucuresti ai mult mai multe posibilitati, este mai cald, este mai mare orasul. Daca iti place sa traiesti in metropola, alege Bucuresti. Daca nu Brasov.Sau,te poti muta la periferia Bucurestiului(berceni, pipera)

| Creeper2000 a răspuns:

A,si acum unde locuiesti? Pentru ca daca stai in un oras mic te vei acomoda greeu cu Bucurestiul

| rapgirl123 explică (pentru Creeper2000):

Locuiesc in Buzau

| LuminitaS a răspuns:

Deja se stie ca in Bucuresti ai poibilati nelimitate. Parerea mea este ca ar trebui sa vii in Bucuresti. Sunt N motive pentru care trebuie sa faci asta in comparatie cu Brasov. Bafta