| Tonobil a întrebat:

E bine cand un baiat se simte important cu o fata?
Ce arata asta?

17 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce inseamna "se simte important" in mentalitatea ta?
ca sa intelegem ce vrei sa spui, in realitate.

| Sofer a răspuns:

E foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica se lauda cu prietena lui?

| Tonobil explică (pentru anonim_4396):

Da,si asta
Dar se simtea si nesigur

| Adrian5575 a răspuns:

Este foarte bine. Asta arata incredere, iubire, prietenie.

| Paul754880338 a răspuns:

Ca fata si jucat bine rolul

| Tonobil explică (pentru Paul754880338):

Cum adica?

| Paul754880338 a răspuns (pentru Tonobil):

Un mic truc. Il face pe "domn" sa se simta important ca mai apoi distinsului orbit de glorie sa i se ataseze cu usurinta o telecomanda. Stiu ca e greu de inteles, de aceia nici nu continui cu explicatiile. Vad insa cateva fete zambind...

| Salontanul a răspuns (pentru Paul754880338):

Ai perfecta dreptate! Am o viata de experienta in domeniu.

| Paul754880338 a răspuns (pentru Salontanul):

Femeia nu are forta fizica sau vederea in ansamblu, dar nici orgoliul masculin ( care este calcaiul lui Ahile, in acest caz, doar ca nu injunghiat trebuie ci gadilat, ca eroul sa "moara"), dar are abilitatea de a se folosi de tot si toate, potrivnice sau de ajutor, pentru a obtine confortul personal si cel necesar procreeri. Cu cat noi barbatii suntem mai vanitosi si ne vrem laudati si adulati fara a depune vreun efort, cu atat mai vulnerabili suntem. Echilibrul si demnitatea sunt antidotul acestei metehne. Nu vreau sa judec sau sa jignesc, spun doar ce vad adesea in jurul meu, o spun tare dar nu se aude nici cat o soapta " barbatii isi pierd masculinitatea si asta genereaza un dezechilibru ce ne afecteaza pe toti ".

| Tonobil explică (pentru Paul754880338):

Isi pierd masculinitatea cand se cred impoertanti?
Sa inteleg

| Tonobil explică (pentru Paul754880338):

Da,asa e..adica se simte foarte important incat nu mai depune efort

| Michaeel a răspuns:

Un băiat se poate simți important cu oricine. Dacă te simți important cu o fata înseamnă că fata respectiva este o persoana bună și cel mai probabil ții la ea.

| Devil21 a răspuns:

Da este bine
Arata intelegere, incredere si iubire

| CataCatalin994 a răspuns:

Ca este nesigur si ca persoana lui nu este de ajuns pentru el.

| irina4219 a răspuns:

Este normal ca un băiat sa se simtă important cu o fată, și da, e foarte bine. Un băiat simte nevoia să protejeze pe cineva, la fel cum o fată simte nevoia să fie protejată. Daca te simți important cu o fată înseamnă că simți că o protejezi și că îți place mult de ea.

| Anonim0506 a răspuns:

Asta înseamnă că se simte iubit și ca fata aia îl respecta și se comporta bine cu el