| Tonobil a întrebat:

E bine sa fii indragostit de un om la varsta 26?

17 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu, nu e bine. Că te atașezi de acel om, sfirsesti prin a te căsători cu el, și în plus, mai apare și ceva cu ochișori și gura mare?
Tu chiar nu ai experimentat acea senzație plăcută creata de fluturii din stomac atunci cînd ești topita după cineva?
Doar daca acel cineva e căsătorit, sau are alte probleme grave, atunci e de rău dacă te îndrăgostești de el.

| mgtow a răspuns:

Pt calareala merge

| darrio2007 a răspuns:

Eu zic ca da. Ai vrea vreun crocodil?

| Ofiintă a răspuns:

Incă-i tânără vremea. Când ai vrea, la vârsta de 46?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e rău.

| Andreeush a răspuns:

De ce nu ar fi bine?

| Sofer a răspuns:

E bine sa fii. Dar și persoana de care ești îndrăgostita sa simtă la fel.

| Ineys a răspuns:

Dar de ce ai vrea? De un caine? Elefant?

| Werrich a răspuns:

Nu este bine pentru ca persoana de care ești îndrăgostit te va controla după voia ei.

| Nemessys a răspuns (pentru Werrich):

Asta daca le permiti happy

| RKBlue a răspuns:

"E bine sa fii indragostit de un om?"
Pentru o clipa credeam ca vei spune ca esti indragostit de un caine.E o usurare.
La 26 de ani? De ce nu?
Te poti indragosti la orice varsta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RKBlue):

Cum era TPU acum 3-4 ani, toate intrebarile erau despre parizere, caini etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Daca ajungi la varsta aia fara sa o stii, nu o vei simti niciodata.

| troleibuz a răspuns:

Nu inteleg intrebarea.

| Anonima163333 a răspuns:

Da,normal,dar sa nu faci o obsesie pentru acea persoana.
daca vezi ca nu este atrasa de tine, las-o in pace.

| ValentinGabi a răspuns:

Logic că da, dar ai grijă ca persoana de care de îndrăgostesti să te merite nu să-și bată joc

| alexandrq5765 a răspuns:

Eu zic ca e bine. in vremurile astea cuplurile au inceput sa si faca familii pe la 30 de ani, dupa ce au casa lor si locuri de munca. cunosc si eu un baiat tot la 26, nu are iubita dar nu s ar pune problema ca e urat, si isi trăiește viata, inca e tanar