| xRaffy a întrebat:

E normal într-o relație ca partenerul/a sa dea ador la poze la altcineva de sex opus și comentariu cu "drăguț/a :*"?
Și scuza ca e doar un amic/a sau e frate/sora mea pe Facebook. Ma nelinișteste teribil big grin hal de relație.

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Panaramele fac asa

| xRaffy explică (pentru mgtow):

Astea sunt femeile.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Din ce zici tu că-i trimite, inimioare & pupici (parcă asta inseamna : * ), nu mai e mult până încep să schimbe și mesaje, tot ca amici sau frați...
Ce să însemne? Înseamnă că nu te prea respectă și nu-i prea pasă dacă te pierde (dacă știe că te deranjează, dar el/ea continuă).

| CodrutElian1990 a răspuns:

Numa celor gelosi si care nu au incredere in partenerul lor nu li se pare corect.
Veszi tu, am ajuns sa suspectam orice gest al partenerului. Am o ruda mai indepartata de-a sotiei de aceiasi varsta cu mine - femeie. Cand ma suna, primele vorbe sunt: "Ce faci iubitule?" La unele persoane le-au intrat in vorbire asemenea vocabule si nici nu-si dau seama ca le folosesc.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Cu asemenea comentariu poti sa te iei de mana cu ala pe care l-a inselat iubita ( s-a uhuuu cu altul si dupa ii zicea la telefon lu asta ca il iubeste. Nu e normal ce face, atata timp cat esti intr-o relatie de ce te-ar interesa in modul ala alte persoane? Mai na, daca faci asa ceva spune multe despre caracterul tau

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

N-ai inteles nimic. Sensul spuselor mele este altul. Dar nici eu nu am inteles ce ai vrut sa spui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate nu inseamna nimic...

| xRaffy explică (pentru anonim_4396):

Cum sa nu însemne? Cum își permite sa dea ador și comentariu cu inima și pupici ca drăguț și nu știu ce chestii?

| anonim_4396 a răspuns (pentru xRaffy):

"Cum își permite?" Frațicaaaa, calm! Nu e cățel! Să dea ador cui o vrea. Eu dau ador oricui si nu inseamna ca le vreau pe toate. De fapt nu o vreau pe niciuna, pricepi? Doar imi place poza/persoana. Nu mai lua treaba asa in serios.

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ai iubită?

| anonim_4396 a răspuns (pentru floresdemayo):

M-ai prins

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Un pic!hee hee Când nu ai, cam toti "aruncăm" cu inimioare, in stânga și in dreapta, oricui, fără niciun interes. Iar pe Instagram, vrei/nu vrei, dai ...inimioare. E singurul simbol ce-l au. ))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema nu este c-a dat un like sau a facut un comentariu, pentru el asta poate a fost echivalentul unui salut de pe stradă și un zâmbet. Problema este cum a fost intrerpretat acel like si comentariu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E într-adevăr un gest deplasat. Poate vrea doar să te facă gelos/geloasă.

| xRaffy explică (pentru anonim_4396):

Dă-o încolo de gelozie. Ca ma certai urat cu ea. Ca de când pana când etichetează un băiat în poze sa para ca el a fost cu ea acolo unde i-a făcut pozele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, naiba. E prea leșinat/alaughing eu zic sa i dai papucii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Adrian5575 a răspuns:

Nu prea e ok. Mi s-a intamplat si mie. Mai dadeam ador la alte fete si pe urma imi facea iubita capul mare. Cu timpul am inteles ca nici mie nu mi-ar fi convenit daca ea facea asa ceva. O sa inteleaga si iubitul tau cu timpul. Explica-i treaba asta frumos si calm si o sa inteleaga.

| LasleaIoan1972 a răspuns:

E normal atata timp cat e virtual
daca devine realitate si actuala nu e mai frumoasa
se face update de soft instant pentru ultima versiune

| BlueDog07 a răspuns:

Da.E normal sa ii faci complimente cuiva cat timp nu e ceva mai mult.Gandeste-te cat de bine se poate simti acea persoana daca primeste comentarii de genullaughinge o opinie proprie