| anonim_4396 a întrebat:

Eram un cuplu perfect. parintii ei ne-au despartit.nu mai exista cale de intoarcere. iar ea imi spune ca nu o intereseaza de mine, de ce simt eu nimic... ce credeti despre asta? ce ar trebui sa fac acum?

8 răspunsuri:
| DenisaMetal a răspuns:

La un momentat apare monotonia si nu trebuie sa te dezamagesti pentru ca nu a fost persoana potrivita si a ti-a fost scris. Cu singuranta va trece o perioada mai grea, dar merita sa traiesti si viata asa cum este.

| IloveME a răspuns:

Sa-ti vezi de viata ta!
Are balta peste!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

E normal sa asculte parintii daca nu te iubea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să cauţi una nouă.

| WildDream a răspuns:

Nu prea mai ai ce sa faci decat sa-ti vezi de viata ta si sa o lasi pe ea in urma, acum face parte din trecut iar pe tine trebuie sa te intereseze viitorulwinking

| Stelutza1990 a răspuns:

Erati pe dreaqu cuplul perfect. am vazut intrebarile tale anterioare, si mi-am dat seama ca esti neiesit din casa. nu -mi lua in nume de rau. doar imi dau cu parearea. ti-ai facut vise in cap. ia si fa-ti o viata.

| AnneღU a răspuns:

Stii mi s-a intamplat si mie ca parintii (in cazul meu, ai lui ) sa nu ma placa si de aceea ne-am despartit. Ea pur si simplu incearca sa te indeparteze prin cuvinte aspre. Nu poti da timpul inapoi. Tot ce poti sa faci este sa privesti inainte. Speranta sa ai happy ca cine stie, poate ea va fi din nou in drumul tau. Bafta!

| vitaminastefan a răspuns:

Sunt 2 ipoteze :
1. Tipa nu te iubea, cel putin nu in modul pe care o faci tu.
2. Isi iubeste parintii mai presus de orice, nu stie cum sa-i refuze, ii este teama de ei, nu se poate debarasa de sprijinul lor fie material sau social.
Concluzie... : La prima ipoteza : Capul sus, lasa timpul sa vindece ranile si mergi mai departe, daca ea te iubeste se va intoarce singura inapoi.
Cat despre a doua ipoteza concluzia ar fi... : Nu vreau sa te incurajez, dar daca crezi orbeste in dragostea ei, fa cumva sa va priviti fata in fata intr-un cadru intimi, crede-ma atunci vei afla raspunsul cu adevarat!
Succes sper ca te-am ajutat!