| Ilincamatei83881 a întrebat:

Este normal ca un băiat de 26 de ani să doarmă în același pat cu maică-sa?

37 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca fac incest le convine

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, deloc

| RAY a răspuns:

Da,poate ii face o surioara, fata în același timp

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu o regulează, nu e normal. Se numește iubire de mamă, chiar mai vulgar, dar nu mă lasă roboțelul să mă exprim.

| Drimmero a răspuns:

Poate e mama vitrega, pe la 35-40 si ea, o caprioara de femeie, tatal plecat prin delegatii, un mosulet afacerist, cine stie, ia in calcul si scenariul asta ca nu se stie. Evident ca nu-i normal sa dormi cu m@- ta, de aveai cu 20 de ani mai putin mergea dar asa nu/

| Freya1 a răspuns:

Nu,logic.

| LoveSleep a răspuns:

Doar daca e step mom.

| Frank51 a răspuns:

Și tatăl unde doarme?

Este în mod cert anormal și ridică un semn de întrebare cât casa.

| SilentRain a răspuns:

Da zicem că n-ai ablosut nici o alta alternativa, fiind constrâns de situație da e ok
In alt context e penibil, ești adult in toată firea...

| Lukasssz a răspuns:

Nu

| Zuzu1991 a răspuns:

Un singur pat in toata casa, ce ar trebui, sa doarma pe jos?!?
nu ne permitem alta casa, ce ar trebui, sa doarma afara?!?

| Yuoia a răspuns:

In conditiile unei locuinte normale, nu e normal.
Dar daca au doar o camera mica si nu au bani de chirie pentru unul dintre ei... Ca asta ne-a adus "democratia".

| mastadont a răspuns:

Nu prea e normal, denotă o disfuncție psihologică gravă. Probabil că a fost atât de răsfățat de mic încât nu mai poate nici să doarmă fără maică-sa, asta îl va afecta profund în viitor, mai ales când mama lui inevitabil va muri.

| Legion7X a răspuns:

Este ok, dacă este foarte, foarte rar. Nu este bine mereu. Cred că Poate să doarmă și singur nu-i problemă, dormi singur oriunde te duci. Omul poate are o prietenă, sau vine în vizită la maică-sa dacă sunt separați, și mama lui ii spune să doarma într-o cameră cu ea.
acelea sunt frustrarile unora. si eu mai dorm cu mama, când o mai vizitez, pentru ca sunt mutat în alt oraș, și nu țin neapărat cont de prostiile unora. Uneori nu mi se pare comod cel de al doilea pat, sau este prost la dormit. alegerile privind un pat nu sunt întodeauna cea mai bună alegere după o perioada. laughing

| Ilincamatei83881 explică (pentru Legion7X):

Ă, ei stau în aceeași locuință laughing

| Legion7X a răspuns (pentru Ilincamatei83881):

Depinde locuintă, poate un spațiu mai mic. Condiții sărace din familie. Incă nu știu ce și cum.

| cfrtobias a răspuns:

Inca dormi cu mama ta?

| Ilincamatei83881 explică (pentru cfrtobias):

Tu nu?

| cfrtobias a răspuns (pentru Ilincamatei83881):

Eu am pat separat happy, probabil ca majoritatea

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Poate trăiesc într-o garsonieră și n-au de ales.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| chuckmanson a răspuns:

E oficial. Renunț permanent la TPU!

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Nici când eram mic nu dormeam cu mama in pat mereu dormeam singur era mult mai bine așa

Răspuns utilizator avertizat
| geoconda a răspuns:

Tu ești acel băiat?

Răspuns utilizator avertizat
| FantasyBoy a răspuns:

E absolut patalogic indiferent de situatia materiala a familiei si de handicapul mintal de care sufera bietul om...

| Hope1992 a răspuns:

Ce raspunsuri tampite sunt pe aici. Tampite si foarte nesimtite. Este normal in cateva situatii in cazul in care mama lui e bolnava si poate doar asa se simte (ea) mai in siguranta (pana la urma e mama lui, biologic nu ar trebui sa existe vreo atractie de alta natura sau daca sunt foarte saraci si nu au de cat o camera ca o cutiuta de pantofi. Mai exista si situatia in care e iarna si altfel ar muri de frig. Dragut ar fi totusi sa doarma separat. Daca nu exista decat un pat, sa isi cumpere o saltea si sa doarma pe jos. El ca adult trebuie sa isi doreasca intimitate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hope1992):

Depinde de situații. Spațiu mic, situații precare etc. In familie numai se merge pe orgoliu, cum se vorbește aici dacă nu este confort. Noi vorbim ca nu este bine. Aici, Corect sunt de acord. Dar, nu știm de ce doarme băiatul ăla. Îi trage pereți, sau are mucegai în toată casa ori,
in partea unde este pozitionat patul al doilea. Poate are o saltea de zici că stai pe blană or din aceia cu arcuri care ies în sus după o anumită perioadă. O fi maică-sa bolnavă, o fi băiatul cu probleme poate are boala copilului, sau sufera de ceva sau are un handicap. nu știm situația lui, și nici din întrebare nu sunt multe detalii, ci doar că băiatul are 26.

| Cretinul112 a răspuns:

Orice este posibil pe TPU.

| MoonwalkPhenomenon a răspuns:

Munceste si ia-ti o chirie. Sau du-te in alta tara.

| sofiapetre a răspuns:

Nu, de fete da dar de baieti chiar nu. Iar la 26 de ani nu mai e baiat e barbat...

| BunnyHoop a răspuns:

Nu, sa o intrebe pe maica-sa si daca are voie sa iasa dupa 9