| Cristina_1606 a întrebat:

Este o problema ca nu am avut prieten pana la varsta de 13 ani?

Răspuns Câştigător
| tinaHd a răspuns:

Nu este nicio problema:*:*

7 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Normal ca nu.Este bine ca nu te iei dupa toti copii din ziua de azi care cred ca e "cool" sa ai iubit.

| AlinaaAli a răspuns:

Nu e o problema, e o minunehee hee
foarte bine!

| carmen13 a răspuns:

Stai linistita...o sa ai timp sa-ti faci prieten

| Ramo137 a răspuns:

Nu, cum sa fie?
inseamna ca esti inca o fetita cuminte, tinete tot asa, si invata la scoala bine ca dupa aceea sa te bucuri ca ai invatat. daca nu o sa mergi la scoala liceu etc o sa-ti para rau. bafta la invatat si ai grija cu baietii

| Roar a răspuns:

Nu-i nicio problema, ai destul timp pentru prieteni, in plus, baietii la vremea asta nu prea stiu sa iubeasca si le iau in ras pe fete oh go on.nu chiar toti dar sunt cativa care fac astawinking

| TudorRadu a răspuns:

Iubirea te poate atrage de la invatat deci nu e un semn rau. Ca de exemplu eu in clasele 1-4 invatam de minune dar in a-5 a mi-am gasit prietena si am fost distras de la invatatura

| Cristina_1606 explică:

Mersi mult Ramona.Tu mertai funda!