| Codatu007 a întrebat:

Este ok daca ca baiat, esti mai mic cu un an față de fata de care iti place? Desi ea nu are nicio problema? 17 fata de 18.
Ce as putea sa mai discut cu ea in afara de muzica, ce-i place sa faca si alte chestii monotone? Este genul de fata care-i plac lucrurile indraznete

Răspuns Câştigător
| cuvant a răspuns:

Fa un pas in plus si creaza o activitate creativa. Mergeti pe jos si faceti poze, cautati un parc de aventura si petreceti timp.
Faceti-va provocari unui altuia saptamana-l,
Cititi carti impreuna si povestiti despre ele.
Cauta activitati care ii place si mergeti dar cauta si activitati care-ti plac sa le faca ea.
Fii creativ. fetelor le place acest lucru.

3 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Este irelevanta diferenta de 1 an. Problema vad ca este faptul ca nu prea sunteti pe aceeasi lungime de unda in ceea ce priveste comunicarea.

| Codatu007 explică (pentru sofisis):

Nu e vorba de asta. Am vorbit si chestiile descrise si avem foarte multe in comun. Chestia e ca am ramas cam fara subiecte de discutie. laughing Am trecut si la pasul urmator oferindu-i de 14 februarie un trandafir si o invitatie in oras pe care a acceptat-o!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca muzica si alte chestii monotone, nu o intereseaza. Tu trebuie sa vezi ceea ce o intereseaza. Mi-ar place sa mai joc jocu asta al adolescentei cu mintea de acum laughing)))