| BlooyGirl a întrebat:

Este un baiat destul de treaba, care arata bine si e amuzant. El ma place si vrea sa fim impreuna dar nu e faza ca eu nul plac dimpitriva. Faza e ca e fostul unei prietene de-ale mele care inca tine la el...
Ajutor!
Funda

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Refuzal.baiati vin pleaca, prieteniile raman :X

| Neimportant a răspuns:

Bună Julia.
Ai 2 posibilităţi.

1)Îl refuzi şi îi zici că rămâneţi doar prieteni.
2)Dacă ţii într-adevăr la prietena ta mai bine fii alături de ea. happy Şi nu lăsa un băiat să vă strice prieteniahee hee Numai că depinde ce fel e prietena ta!

| mihaelaanamaria22 a răspuns:

Daca consideri ca prietena ta iti e cu adevarat prietena, atunci renunta la el deoarece barbati draguti si amuzanti sunt pe toate drumurile dar prietene cu adevarat mai rar gasesti

| AnnyXoxo a răspuns:

Refuzal daca nu vrei sa-ti pierzi prietena :* Baietii ca el cred ca mai poti gasi.winking Si eu am trecut prin asa ceva si stiu cum e :*. Dar cel mai bine este sa il refuzi.

| aaandra_5867 a răspuns:

Uita-l sau uit-o pe prietena ta

| Petretchi a răspuns:

Julie eu zic ca daca fata accea iti e prietena adevarata iar daca tu esti o prietena adevarata ar trebui sa faci un sacrificiu si sa-l lasi