| Ilincamatei83881 a întrebat:

Eu cred că am înnebunit, deci toată ziua mă gândesc la ce s-a întâmplat în trecut, când am început să vorbesc cu fostul iubit, eu mai vorbeam și cu celălalt fost, ne-am scos noi ochii pe acolo cum se zice și după ne-am blocat și am rămas cu fostul de care tot vă zic, in timpul ăsta mai vorbeam și cu un alt băiat, dar, doar ca prieteni mai apropiați pot zice, îl avem trecut "domnițul" și fostul a văzut și s-au supărat, adică, voi credeți că și eu am greșit?
După câte s-au întâmplat eu tot simt că țin la el

16 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Cine sade pe doua scaune nu se poate sa nu cada, zice un proverb. Ma tem ca ramii si fara Domniț, si fara fost.

| mgtow a răspuns:

Mai, nu cauta fostii. E o greseala din partea voastra mai mult ne enervati cand ne aducem aminte de trecut - noi vrem sa uitam si sa ducem o viata de vis, trista amintire sa ramana mucegaita

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Deunde ai inventat cuvîntul domnițullaughing

| GabiDumitrescu a răspuns:

Stai calma, nebunii nu isi dau seama ca sunt nebuni. Ceva anxietate si treburi...

| Yuoia a răspuns:

"voi credeți că și eu am greșit?"
Pai cand "vorbesti" cu trei baieti deodata, ai cam gresit. Si nu cred ca ai vorbit cum vorbim noi aici.

| christall a răspuns:

Cand esti cu cineva esti dedicat acelei relatii. Nu-ti mai fug ochii la altii sau la fostii.

| EcceHomo a răspuns:

Nu, măi, cum să greșești tu? Întotdeauna domnițul e de vină.winking

Răspuns utilizator avertizat
| geoconda a răspuns:

Asta nu inseamna sa înnebunești! E normal sa te gândesti, fiindcă trecutul face parte din viata noastra, dar ar trebui să fie doar trecut. Da? Ce s-a întâmplat, s-a dus. Gandeste-te ca, tu acum din viitor, te uiti la tu de acum. Prin poze, etc. Este trecut, fratilor, lasati-l.
Mai lasa-i naiba de băieți, si vezi ti de viața ta, nu te mai înjosi. De ce totul se rezuma la bărbați?! Nu mai accepta căcaturi! Ce dracu! Vino-ți în fire, drăguța!

| Den1sa a răspuns:

Daca e un fost ramane in trecut si gata, normal ca mai tii la el pentru ca ati fost un cupu dar daca v-ati despartit inseamna ca ceva nu a mers bine si trebuie sa va continuati viata, fiecare gasinduva fericirea, indiferent de ce ai face nu o sa va mearga niciodata mai bine, asa ca focuseazate pe viitor, vorbeste cu alti baieti, daca te ajuta cu 10 odata si vei trece peste : )

Răspuns utilizator avertizat
| nicunicu3 a răspuns:

Pai zii sa va vedeti si trageti va ce te mai ca vorbesti ca nu stiu ce il vrei ia-l si gata pentru ce mai vorbesti atat cu alti daca pe el il vrei zi asta.Si nu te mai da la alti.