| Ana3553783 a întrebat:

Eu cu iubitul meu facem o luna. Ar trebui sa ii iau cadou? Ce?

Răspuns Câştigător
| Daniel323 a răspuns:

Ai rabdare.Nu se face cadou dupa o luna.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prajitura cu gust de ginger

| danbnz a răspuns:

Un test de sarcina pozitiv happy

| darrio2007 a răspuns:

De obicei o relatie se aniverseaza la an. Dar nu este o regula anume. Inseamna ca relatiile tale nu ating un an daca vrei sa aniversezi la o luna. O cina romantica, functie de bugetul tau, ar fi mai potrivit.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un tort

| Mosotti a răspuns:

Nu trebuie sa iei nimic, cadoul esti tu si va fi multumit cu asta, nu va simti nevoia de altceva de la tine, asta daca te iubeste cu adevarat. Poti sa iei asa ceva simbolic, niste prajituri sa le mancati impreuna, ceva bun de mancare.

| alina2k18 a răspuns:

I-ai 1 milion din portofelwinking

| aXy99 a răspuns (pentru alina2k18):

Ia-i*

| alina2k18 a răspuns (pentru aXy99):

big grin

| Bizon95 a răspuns:

Ii spui: "aniversare fericita" imbracata in ceva FFFFOARTE SEXY!winking

| Justme1997 a răspuns:

Este doar o luna, nu ai ce cadou sa iei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relatia se "sarbatoreste" maxim o data pe an. Nu stiu de unde scoate lumea "facem o luna" sau "facem doua saptamani". Nu e o zi deloc speciala, mai ales cand te gandesti ca altii au stat 70 de ani impreuna, deci ar fi ca si cum ati sarbatori ca ati ajuns in Liga a5-a. happy
Probabil, aproape sigur, esti foarte tanara, de aici si ideea asta puerila. Deci nu, nu ar trebui sa-i iei niciun cadou, nu este nimic de sarbatorit, e o zi ca oricare alta.

| Alexandrionelu a răspuns:

Sa ii iei e o varianta. Sa ii oferi ceva ce el își dorește suna și mai bine.
Have fun!

Răspuns utilizator avertizat
| aanaaaaxqq a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa ii iei un cadou, nisre vorbe frumoasre, ar fi de ajuns, zic eu, sau poti sa i iei ceva semnificativ, o bratara de exemplu, pe care sa o aiba amintire.