| flaviu245 a întrebat:

Eu iubesc o colega foarte mult si cred ca si ea are niste sentimente pentru mine dar ea este cu un alt baiat si iontro zi intr-o ora ea i-a dat telefonul unui coleg si el ca un nesimtit ai intrat la mesaje si cu o zi inainte am vorbit cu ea si acum cred ca vrea sai zica si nustim ce sa facem. Ajutatine va rogcrying

4 răspunsuri:
| KMaddieK a răspuns:

Nasoala treaba, pai fiti nepasatori, si daca aduce el vorba si alea i poate spune ca nu numai un Flavius exista in tara sau ca glumea :-J

| mada97nnn a răspuns:

Nu trebuie sa va intereseze ceea ce zic ceilalti fata aia spune-i ca daca pe tine te iubeste cu tine sa ramana si sa il lase pe ala..si daca va zice voi aratatile ca va iubiti orice ar fi...in iubire nimeni nu treebuie sa te impiedice..sa iubesti...

| PiShOiAsh a răspuns (pentru mada97nnn):

Si daca aceea fata il iubeste mai mult pe celalat... v-ati gandit la asta?laughing)

| mada97nnn a răspuns (pentru PiShOiAsh):

Da.poate ai dreptate..ne putem gandi la orice