| EternalWinter a întrebat:

Eu si iubitul meu implinim o luna de cand suntem impreuna. As vrea sa ii scriu o felicitare, ceva. Aveti idei? Mentionez ca azi am facut o gluma foarte proasta si. azi ne-am certat destul de rau. ne-am despartit putin. Atat de rau s-a suparat. Dau fundita happy Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e o relatie serioasa atunci va trece peste mici boacane, se mai intampla, incearca sa ii areti ca esti o persoana adevarata, cat despre aniversarea de o luna, un mesaj ar fi cel mai potrivit nu te afunda in felicitari si cadouri, pastreaza-le pentru ziua lui/ei sau pentru aniversarea de 1 anwinking